- Aktualności -

Fizjoterapia w Good Luck Club Kasprowicza

REHABILITACJA

 

Marzysz o szybkim powrocie do pełnej sprawności?

Zaufaj specjalistom! Przywróć i utrzymaj optymalną sprawność fizyczną.

Nasza wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów zadba o Twoje zdrowie i wydolność.

Z naszą pomocą zapobiegniesz postępowi oraz nawrotom choroby, szybko wyleczysz nabyte kontuzje, a także usuniesz uciążliwe dolegliwości fizyczne. Nie zwlekaj – już dziś zacznij dbać o siebie!

 

Skorzystaj z oferty fizjoterapii i masaży w Good Luck Club w Pruszczu Gdańskim!

 

Wstępna diagnostyka

Podczas pierwszej wizyty fizjoterapeuta dokonuje szczegółowej diagnostyki aparatu ruchu oraz przeprowadza wywiad chorobowy w celu dobrania odpowiedniej terapii. Jednym z jej elementów jest analiza wcześniejszej dokumentacji medycznej (badania: RTG, TK, MRI, USG). Na koniec konsultacji terapeuta przedstawia pacjentowi wstępną diagnozę i propozycje metod leczenia. Podczas kolejnych wizyt fizjoterapeuta rozpoczyna pracę z pacjentem w kierunku eliminacji dolegliwości. Ich ilość jest jednak zależna od schorzenia oraz stopnia nasilenia bólu.

Cena i czas trwania wizyty:

 • 25 min – 60 zł

 

Wizyta fizjoterapeutyczna

Terapia skupiająca się na umiejętnym wykorzystaniu szeregu technik manualnych w celu usunięcia napięć i wad układu mięśniowo-powięziowego w bezpieczny i łagodny sposób.

Składa się z oceny funkcjonalnej pacjenta, oceny układu mięśniowo-powięziowego i zastosowania odpowiedniej terapii w różnych jednostkach chorobowych. Wykorzystywane są głęboko oddziałujące techniki masażu, połączone z elementami biernych, elastycznych ćwiczeń. Dzięki skupieniu na tkankach miękkich i powięziach zwiększony zostaje zakres i elastyczność ruchu. Terapia „Bodywork” może być stosowana samodzielnie bądź jako uzupełnienie innych form leczenia.

Cena i czas trwania wizyty:

 • 25 min – 90 zł
 • 55 min – 160 zł

 

Wizyta uroginekologiczna

Podstawowym celem fizjoterapii urologicznej jest przywrócenie i utrzymanie prawidłowej funkcji mięśni dna miednicy, które są kluczowe dla kontroli pęcherza moczowego i funkcji seksualnych.

Metody stosowane w fizjoterapii urologicznej obejmują naukę technik oddechowych, ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy, terapię manualną oraz elektrostymulację.
Fizjoterapia urologiczna jest szczególnie skuteczna w przypadku schorzeń takich jak nietrzymanie moczu, zaburzenia czynności pęcherza, bolesny pęcherz, a także pooperacyjna rehabilitacja po zabiegach urologicznych.

Cena i czas trwania wizyty:

 • 55 min – 160 zł

 

Trening medyczny

Celem treningu medycznego jest nie tylko poprawa ogólnej kondycji fizycznej, ale także redukcja objawów choroby, zwiększenie zakresu ruchu, wzmocnienie mięśni, poprawa funkcji układu sercowo-naczyniowego oraz wspomaganie procesu rehabilitacji. Program treningu medycznego może obejmować różnorodne formy aktywności, takie jak ćwiczenia aerobowe, siłowe, równowagi, koordynacji i elastyczności, w zależności od potrzeb i możliwości pacjenta.

Cena i czas trwania wizyty:

 • 55 min – 160 zł

 

MASAŻE

Marzysz o przyjemnie relaksacyjnym odprężeniu? Poczuj magię dotyku!

Masaż to jedna z najstarszych form terapii manualnej. Jego kwintesencją jest odprężenie i doskonałe samopoczucie. Profesjonalnie wykonany zapewni wyciszenie psychiczne, złagodzi napięcia, pobudzi krążenie, poprawi nastrój, zapobiegnie kontuzji, zrelaksuje wszystkie Twoje mięśnie. Dodatkowo wpływa na nasz wygląd – dzięki niemu możemy kształtować sylwetkę i przyśpieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest przyjemną formą poprawy samopoczucia, kondycji i wyglądu. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz łagodzi bóle.
Poprawia także krążenie krwi i limfy. Zalecany przed wzmożoną aktywnością fizyczną.

Cena i czas trwania masażu:

 • 55 min – 130 zł
 • 25 min – 80 zł

Masaż relaksacyjny

Łagodny masaż odprężający, posiadający wspaniałe właściwości odstresowujące i relaksacyjne. Przynosi ulgę napiętym mięśniom i pozwala oderwać się od rzeczywistości.
Regularnie wykonywany niweluje stres i zmęczenie oraz wygładza i ujędrnia ciało.

Cena i czas trwania masażu:

 • 55 min – 130 zł

Masaż sportowy

Masaż sportowy podobny jest do masażu klasycznego, wykonywany jest jednak znacznie intensywniej. Jego celem jest zarówno przygotowanie ciała na duży wysiłek fizyczny, jak i usunięcie zmęczenia po ciężkiej pracy mięśni.
Regularnie stosowany usunie bóle i napięcia mięśniowe, pomoże w szybszej regeneracji oraz zapobiegnie kontuzjom.

Cena i czas trwania masażu:

 • 55 min – 140 zł

 

Masaż medyczny

Masaż medyczny to terapeutyczna metoda manipulacji tkanek miękkich, stosowana w celu poprawy zdrowia i leczenia różnych schorzeń. Jest wykonywany przez wykwalifikowanego terapeutę, który stosuje różne techniki, takie jak ugniatanie, głaskanie, uciskanie i wibracje, aby wpływać na mięśnie, więzadła i stawy. Masaż medyczny może pomóc w zmniejszaniu bólu, rozluźnianiu spiętych mięśni, poprawie krążenia krwi i limfy oraz wzmocnieniu układu immunologicznego. Jest często stosowany w rehabilitacji po urazach, w leczeniu przewlekłych schorzeń mięśniowo-szkieletowych i jako wsparcie terapii innych chorób.

Cena i czas trwania masażu:

 • 55 min – 160 zł

Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczny i przyjemny zabieg wprowadzający w stan głębokiego odprężenia. Przeciwdziała najczęściej występującym w ciąży dolegliwościom takim jak: bóle pleców, obrzęki rąk i nóg oraz napięciowym bólom głowy. Odpowiednio wykonany masaż zmniejsza napięcie mięśni, niweluje skutki stresu i zmęczenia mięśni oraz jest profilaktyką przeciwrozstępową. Masaż prenatalny odbywa się w pozycji półleżącej lub leżącej i wykonany jest przez masażystkę uprawnioną do wykonywania masażu kobiet w ciąży. Zabiegi wykonywane są jedynie przy użyciu oleju w 100% pochodzenia naturalnego.

Cena i czas trwania masażu:

 • 55 min – 160 zł

 

Masaż ciepłym olejem kokosowym

Podczas tego masażu używamy wysokiej jakości oleju kokosowego, który delikatnie rozgrzewa, otulając Twoje ciało przyjemnym ciepłem. Olej kokosowy, znany ze swoich właściwości nawilżających i odżywczych, nie tylko relaksuje mięśnie, ale również odżywia skórę, nadając jej jedwabistą gładkość. Poczujesz, jak stres i zmęczenie opuszczają Twoje ciało, ustępując miejsca głębokiemu relaksowi.

Cena i czas trwania masażu:

 • 55 min – 140 zł

Drenaż limfatyczny

Ta unikalna technika masażu skupia się na stymulowaniu układu limfatycznego, pomagając usuwać z organizmu zalegające toksyny i nadmiar płynów limfatycznych. Dzięki delikatnym, rytmicznym ruchom naszych doświadczonych terapeutów, drenaż limfatyczny wspomaga naturalny przepływ limfy, redukując opuchliznę i poprawiając kondycję skóry.

Cena i czas trwania zabiegu:

 • 55 min – 160 zł

 

Masaż KOBIDO

Powstał według legend w wyniku połączenia dwóch technik wykonywania masażu przez najlepszych masażystów chińskich i był dedykowany wyłącznie rodzinom carskim. W XIV wieku dotarł do Japonii gdzie zaczął być wykonywany na większą skalę.
Technicznie jest to jeden z najtrudniejszych masaży świata, ze względu na jego złożoność, szybkość i intensywność ruchów. Ale też jeden z najprzyjemniejszych, najbardziej odprężających, upiększających i odmładzających masaży twarzy.
Głównym założeniem kobido jest niechirurgiczny lifting twarzy oraz pracy na mięśniach twarzy, a pierwsze efekty ujędrnienia, napięcia skóry i redukcji zmarszczek widoczne są już gołym okiem po pierwszym zabiegu.
Dzięki czemu jest to idealna naturalna alternatywa do zabiegów medycyny estetycznej takich jak wypełniacze kwasu hialuronowego czy botoksu.

Cena i czas trwania masażu:

 • 90 min – 210 zł

 

 

Zarezerwuj termin:

Karnety na fizjoterapię i masaże:

Karnet 500 zł

o wartości 550 zł do wykorzystania przez 6 tygodni na wszystkie zabiegi

 

Karnet 800 zł

o wartości 900 zł do wykorzystania przez 12 tygodni na wszystkie zabiegi

 

Karnet 1200 zł

o wartości 1400 zł do wykorzystania przez 18 tygodni na wszystkie zabiegi

 

Karnet 2000 zł

o wartości 2400 zł do wykorzystania przez 30 tygodni na wszystkie zabiegi

 

 

Pakiety rehabilitacyjne:

Pakiet 5 wizyt fizjoterapeutycznych (55 minut każda wizyta) do wykorzystania przez 12 tygodni

Pakiet 10 wizyt fizjoterapeutycznych (55 minut każda wizyta) do wykorzystania przez 24 tygodnie

 

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

Kasprowicza 52

83-000 Pruszcz Gdański

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Niedziela: 6:00-22:00