- Aktualności -

Fizjoterapia w Good Luck Club Kasprowicza

REHABILITACJA

 

Marzysz o szybkim powrocie do pełnej sprawności?

Zaufaj specjalistom! Przywróć i utrzymaj optymalną sprawność fizyczną.

Nasza wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów zadba o Twoje zdrowie i wydolność.

Z naszą pomocą zapobiegniesz postępowi oraz nawrotom choroby, szybko wyleczysz nabyte kontuzje, a także usuniesz uciążliwe dolegliwości fizyczne. Nie zwlekaj – już dziś zacznij dbać o siebie!

 

Skorzystaj z oferty fizjoterapii i masaży w Good Luck Club w Pruszczu Gdańskim!

 

Wstępna diagnostyka

Podczas pierwszej wizyty fizjoterapeuta dokonuje szczegółowej diagnostyki aparatu ruchu oraz przeprowadza wywiad chorobowy w celu dobrania odpowiedniej terapii. Jednym z jej elementów jest analiza wcześniejszej dokumentacji medycznej (badania: RTG, TK, MRI, USG). Na koniec konsultacji terapeuta przedstawia pacjentowi wstępną diagnozę i propozycje metod leczenia. Podczas kolejnych wizyt fizjoterapeuta rozpoczyna pracę z pacjentem w kierunku eliminacji dolegliwości. Ich ilość jest jednak zależna od schorzenia oraz stopnia nasilenia bólu.

Cena i czas trwania wizyty:

 • 25 min – 50 zł

 

Wizyta fizjoterapeutyczna

Terapia skupiająca się na umiejętnym wykorzystaniu szeregu technik manualnych w celu usunięcia napięć i wad układu mięśniowo-powięziowego w bezpieczny i łagodny sposób.

Składa się z oceny funkcjonalnej pacjenta, oceny układu mięśniowo-powięziowego i zastosowania odpowiedniej terapii w różnych jednostkach chorobowych. Wykorzystywane są głęboko oddziałujące techniki masażu, połączone z elementami biernych, elastycznych ćwiczeń. Dzięki skupieniu na tkankach miękkich i powięziach zwiększony zostaje zakres i elastyczność ruchu. Terapia „Bodywork” może być stosowana samodzielnie bądź jako uzupełnienie innych form leczenia.

Cena i czas trwania wizyty:

 • 25 min – 80 zł
 • 55 min – 150 zł

 

Wizyta uroginekologiczna

Podstawowym celem fizjoterapii urologicznej jest przywrócenie i utrzymanie prawidłowej funkcji mięśni dna miednicy, które są kluczowe dla kontroli pęcherza moczowego i funkcji seksualnych.

Metody stosowane w fizjoterapii urologicznej obejmują naukę technik oddechowych, ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy, terapię manualną oraz elektrostymulację.
Fizjoterapia urologiczna jest szczególnie skuteczna w przypadku schorzeń takich jak nietrzymanie moczu, zaburzenia czynności pęcherza, bolesny pęcherz, a także pooperacyjna rehabilitacja po zabiegach urologicznych.

Cena i czas trwania wizyty:

 • 25 min – 80 zł
 • 55 min – 150 zł

 

Trening medyczny

Celem treningu medycznego jest nie tylko poprawa ogólnej kondycji fizycznej, ale także redukcja objawów choroby, zwiększenie zakresu ruchu, wzmocnienie mięśni, poprawa funkcji układu sercowo-naczyniowego oraz wspomaganie procesu rehabilitacji. Program treningu medycznego może obejmować różnorodne formy aktywności, takie jak ćwiczenia aerobowe, siłowe, równowagi, koordynacji i elastyczności, w zależności od potrzeb i możliwości pacjenta.

Cena i czas trwania wizyty:

 • 55 min – 150 zł

 

MASAŻE

Marzysz o przyjemnie relaksacyjnym odprężeniu? Poczuj magię dotyku!

Masaż to jedna z najstarszych form terapii manualnej. Jego kwintesencją jest odprężenie i doskonałe samopoczucie. Profesjonalnie wykonany zapewni wyciszenie psychiczne, złagodzi napięcia, pobudzi krążenie, poprawi nastrój, zapobiegnie kontuzji, zrelaksuje wszystkie Twoje mięśnie. Dodatkowo wpływa na nasz wygląd – dzięki niemu możemy kształtować sylwetkę i przyśpieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest przyjemną formą poprawy samopoczucia, kondycji i wyglądu. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz łagodzi bóle.
Poprawia także krążenie krwi i limfy. Zalecany przed wzmożoną aktywnością fizyczną.

Cena i czas trwania masażu:

 • 55 min – 120 zł
 • 25 min – 70 zł

Masaż relaksacyjny

Łagodny masaż odprężający, posiadający wspaniałe właściwości odstresowujące i relaksacyjne. Przynosi ulgę napiętym mięśniom i pozwala oderwać się od rzeczywistości.
Regularnie wykonywany niweluje stres i zmęczenie oraz wygładza i ujędrnia ciało.

Cena i czas trwania masażu:

 • 55 min – 120 zł
 • 25 min – 70 zł

Masaż sportowy

Masaż sportowy podobny jest do masażu klasycznego, wykonywany jest jednak znacznie intensywniej. Jego celem jest zarówno przygotowanie ciała na duży wysiłek fizyczny, jak i usunięcie zmęczenia po ciężkiej pracy mięśni.
Regularnie stosowany usunie bóle i napięcia mięśniowe, pomoże w szybszej regeneracji oraz zapobiegnie kontuzjom.

Cena i czas trwania masażu:

 • 55 min – 130 zł

 

Masaż medyczny

Masaż medyczny to terapeutyczna metoda manipulacji tkanek miękkich, stosowana w celu poprawy zdrowia i leczenia różnych schorzeń. Jest wykonywany przez wykwalifikowanego terapeutę, który stosuje różne techniki, takie jak ugniatanie, głaskanie, uciskanie i wibracje, aby wpływać na mięśnie, więzadła i stawy. Masaż medyczny może pomóc w zmniejszaniu bólu, rozluźnianiu spiętych mięśni, poprawie krążenia krwi i limfy oraz wzmocnieniu układu immunologicznego. Jest często stosowany w rehabilitacji po urazach, w leczeniu przewlekłych schorzeń mięśniowo-szkieletowych i jako wsparcie terapii innych chorób.

Cena i czas trwania masażu:

 • 55 min – 150 zł
 • 25 min – 80 zł

Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczny i przyjemny zabieg wprowadzający w stan głębokiego odprężenia. Przeciwdziała najczęściej występującym w ciąży dolegliwościom takim jak: bóle pleców, obrzęki rąk i nóg oraz napięciowym bólom głowy. Odpowiednio wykonany masaż zmniejsza napięcie mięśni, niweluje skutki stresu i zmęczenia mięśni oraz jest profilaktyką przeciwrozstępową. Masaż prenatalny odbywa się w pozycji półleżącej lub leżącej i wykonany jest przez masażystkę uprawnioną do wykonywania masażu kobiet w ciąży. Zabiegi wykonywane są jedynie przy użyciu oleju w 100% pochodzenia naturalnego.

Cena i czas trwania masażu:

 • 55 min – 150 zł

 

Masaż KOBIDO

Powstał według legend w wyniku połączenia dwóch technik wykonywania masażu przez najlepszych masażystów chińskich i był dedykowany wyłącznie rodzinom carskim. W XIV wieku dotarł do Japonii gdzie zaczął być wykonywany na większą skalę.
Technicznie jest to jeden z najtrudniejszych masaży świata, ze względu na jego złożoność, szybkość i intensywność ruchów. Ale też jeden z najprzyjemniejszych, najbardziej odprężających, upiększających i odmładzających masaży twarzy.
Głównym założeniem kobido jest niechirurgiczny lifting twarzy oraz pracy na mięśniach twarzy, a pierwsze efekty ujędrnienia, napięcia skóry i redukcji zmarszczek widoczne są już gołym okiem po pierwszym zabiegu.
Dzięki czemu jest to idealna naturalna alternatywa do zabiegów medycyny estetycznej takich jak wypełniacze kwasu hialuronowego czy botoksu.

Cena i czas trwania masażu:

 • 90 min – 210 zł

 

 

Zarezerwuj termin:

Karnety na fizjoterapię i masaże:

Karnet 500 zł

o wartości 550 zł do wykorzystania przez 6 tygodni na wszystkie zabiegi

 

Karnet 800 zł

o wartości 900 zł do wykorzystania przez 12 tygodni na wszystkie zabiegi

 

Karnet 1200 zł

o wartości 1400 zł do wykorzystania przez 18 tygodni na wszystkie zabiegi

 

Karnet 2000 zł

o wartości 2400 zł do wykorzystania przez 30 tygodni na wszystkie zabiegi

 

 

Pakiety rehabilitacyjne:

Pakiet 3 wizyt  390 zł

Pakiet 3 wizyt fizjoterapeutycznych (55 minut każda wizyta) do wykorzystania przez 4 tygodnie

Pakiet 5 wizyt  600 zł

Pakiet 5 wizyt fizjoterapeutycznych (55 minut każda wizyta) do wykorzystania przez 12 tygodni

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

Kasprowicza 52

83-000 Pruszcz Gdański

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Niedziela: 6:00-22:00