- Aktualności -

Zapraszamy do Good Life Clinic!

W związku z rozporządzeniem rządu z dnia 21.12.’20 Good Luck Club jest zamknięty od 28.12.’20 do odwołania.
W budynku Good Luck Club Banino oraz Good Luck Club Kasprowicza i Domeyki otwarte zostały filie podmiotu medycznego Good Life Clinic (zarejestrowanego pod nazwą Good Luck Club Sp. z o.o. Sp. k., numer księgi rejestrowej: 000000229226).
➡️ Zapraszamy codziennie w godzinach 6.00 – 22.00.
➡️ Z uwagi na bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń wprowadziliśmy limity miejsc na rehabilitację. Zapisujemy się przez Strefę klienta – Kalendarz zajęć
Zapisy odbywają się co 30 min, a ćwiczenia mogą trwać maksymalnie 80 min. Zapisujemy się na jedną wybraną godzinę.
➡️ Z siłowni mogą korzystać tylko osoby, które w jakimś stopniu potrzebują rehabilitacji. W siłowni dyżur pełni fizjoterapeuta.
➡️ Odbywają się też zajęcia rehabilitacyjne na salach fitness. Są to zajęcia prozdrowotne. Aktualne grafiki znajdują się w zakładce Grafik zajęć lub w Strefie klienta.
➡️ Posiadaczy karnetów w Pruszczu Gdańskim oraz kart partnerskich Multisport, Ok System i Fit Profit zapraszamy na rehabilitację w Strefie saun codziennie w godzinach 17.00-21.30.
➡️ Na mocy porozumienia między firmami wszystkie karnety Good Luck Club będą obowiązywać w filii Good Life Clinic, w zakresie rehabilitacji.

 

Z uwagi na duże zainteresowanie i zachowanie zasad bezpieczeństa, osoby zainteresowane zakupem abonamentu prosimy o kontakt pod adresem mailowym: banino@goodlifeclinic.pl, kasprowicza@goodlifeclinic.pl, domeyki@goodlifeclinic.pl. 

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

Kasprowicza 52

83-000 Pruszcz Gdański

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Niedziela: 6:00-22:00