- Aktualności -

Regulamin korzystania ze Strefy Saun

Drodzy Pacjenci!

Zapraszamy na rehabilitację w Strefie saun w Pruszczu Gdańskim na ulicy Domeyki.

Wejścia możliwe są codziennie w godzinach:

17:00-21:30

Z uwagi na Wasze bezpieczeństwo wprowadziliśmy limity miejsc w strefie saun w godzinach wieczornych.

 

Aby mieć gwarancję wejścia, koniecznie dokonajcie wcześniejszej rezerwacji miejsca.

 

➡ Zapisu można dokonać logując się w Strefie Klienta – Kalendarz zajęć – wybór sali – Strefa Saun. Można zapisać się wyłącznie na jedną godzinę dziennie.

 

Maksymalny czas przebywania w strefie może wynieść 45 min liczone od umówionej godziny. Po skończonej rehabilitacji należy niezwłocznie opuścić teren klubu, odznaczając wyjście.

 

Wejście do Strefy Saun konieczne jest w otrzymanej na recepcji opasce. Każda godzina otrzymuje inną opaskę. Osoby nieposiadające właściwej opaski będą proszone o opuszczenie Strefy.

 

➡ Recepcja będzie miała listę zapisanych osób i w przypadku braku wolnych miejsc, udzieli pierwszeństwa osobom dokonującym rezerwacji.

 

➡ Po wyczerpaniu miejsc, obowiązują zapisy na listę rezerwową.

 

➡  W przypadku dokonania zapisu i braku możliwości pojawienia się, samodzielnie wypisujemy się przez Panel Klienta, najszybciej jak to możliwe, jednak nie później niż 3 godz. przed planowaną rehabilitacją. Tylko w nagłych przypadkach można to zrobić drogą telefoniczną.

 

➡ W przypadku zwolnienia miejsc na liście podstawowej, osoby uprawnione do wstępu z listy rezerwowej zostają powiadomione drogą smsową/mailową.

 

➡ To bardzo ważne, abyście nie blokowali miejsca innym pacjentom. Jeżeli ktoś nie będzie przestrzegał naszego regulaminu nie odwołując rezerwacji na czas, może dostać blokadę zapisów na okres 14 dni.

 

➡ Zapisy online aktywują się 7 dni przed datą rehabilitacji.

 

➡ Prawo pierwszeństwa wejścia do Strefy Saun, w której nie został wykorzystany limit miejsc, mają Pacjenci zgodnie z kolejnością pojawienia się w klubie.

 

Pamiętaj o konieczności zachowania 1,5 m dystansu od pozostałych pacjentów oraz o dezynfencji siedzisk po każdym skorzystaniu.

 

Dziękujemy za przestrzeganie naszego regulaminu!

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

Kasprowicza 52

83-000 Pruszcz Gdański

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Niedziela: 6:00-22:00