- Aktualności -

Świąteczne upominki pełne zdrowia i energii

Zajączek Good Luck’a cały rok trenował, by udźwignąć koszyk pełen prezentów! 

Sprawdź co przygotował dla Ciebie i Twoich bliskich w cenie 135 zł

Squashowy poranek 

Dwie godziny gry w squasha z wynajęciem sprzętu

Squashowy poranek jest lepszy od mocnej kawy! Z każdym uderzeniem w piłeczkę ucieka stres i kalorie. Jest to trening, który spala nawet do 900 kcal! Taki prezent to nie tylko aktywność fizyczna. To podarowanie komuś lub sobie lepszego dnia i humoru.

Kup teraz >>>

 

Na dobry start

Trzy pojedyncze wejścia OPEN

Wejściówka do klubu fitness to coś więcej niż wykonanie kilku ćwiczeń. To podarowanie odrobiny luksusu, oderwanie się myślami od zmartwień, spotkanie z ciekawymi ludźmi, a przy okazji zrobienie czegoś ekstra dla swojej figury. Pozwól bliskiemu sprawdzić, która forma aktywności najbardziej mu odpowiada. Strefa kardio, siłownia i zajęcia fitness są gotowe na eksperymentowanie!

Kup teraz >>>

 

Magiczny Relaks

Pakiet 3 wizyt w magicznej Strefie Relaksu ze Światem saun

Świat Saun Good Luck Club to miejsce wyjątkowe wśród trójmiejskich klubów fitness i ośrodków SPA. Od początku projektowane ze szczególną starannością, stanowi wyjątkową enklawę, stworzoną dla przyjemności. Codziennie zapraszamy na wieczorne seanse saunowe – kojące i aromatyczne rytuały prowadzone przez saunamistrzów – a po nich aromatyczna herbata lub mrożone owoce.

Kup teraz >>>

 

Chwila dla Ciebiegoodluckclub.pl/produkt/magiczny-relaks

Masaż częściowy połączony z wizytą w Świecie Saun

Wyobraź sobie przyjaciela, kogoś z rodziny albo ulubionego sąsiada, któremu Zajączek zostawia na progu mieszkania błogi relaks, odprężenie i regenerację w miejscu, gdzie zawsze jest ciepło… Zostań Zajączkiem, który zamiast czekoladowych jajeczek wręcza coś, czego naprawdę potrzebują bliscy. Wyobraź sobie ich minę, gdy wręczasz im voucher na masaż częściowy i wizytę w Świecie Saun!

Kup teraz >>>

 

Start na fitness

Pakiet czterech wejść na zajęcie grupowe fitness z wizytą w Świecie Saun

Wielkanocne Zajączki szepczą, że prezentowe czekoladki w koszyczkach są juz passé! Teraz stawiamy na zdrowie, ruch i świetne towarzystwo. Czy da się zapakować je w świąteczny prezent? To proste! Podaruj bliskiej Ci osobie pakiet 4 wejść na zajęcia fitness z wizytą w Świecie Saun. Sama wybierze rodzaj zajęć, które staną się prawdziwą przyjemnością!

Kup teraz >>>

 

Start na siłownię

Pakiet czterech nielimitowanych czasowo wejść na siłownię w wizytą w Świece Saun

Czy wśród Twoich bliskich jest ktoś, kto chciałby rozpocząć przygodę z siłownią, ale wciąż czeka na magiczny znak lub idealny moment? Oto on! Najtrudniej jest zrobić pierwszy krok, a z prezentem „Start na siłownię” będzie on o niebo łatwiejszy! W nagrodę Zajączek Good Luck Club zaprasza na relaks w Świecie Saun.

Kup teraz >>>

 

Voucher kwotowy

Nie potrafisz zdecydować, który prezent ucieszy najbardziej?

Wybierz voucher w postaci bonu kwotowego.

Obdarowana osoba sama wybierze idealny prezent!

 

Prezenty dostępne w sprzedaży od 21 marca. Termin ważności voucherów: 1 kwietnia – 31 maja.

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

Kasprowicza 52

83-000 Pruszcz Gdański

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Niedziela: 6:00-22:00